Aktuálně

stránka: předchozí 1 2 3 4 další celkem stran 4

Jarní prázdniny

Od pondělí 26. 2. do neděle 4. 3. čekají naše žáky jarní prázdniny. v pátek 23. února si děti odnesou ze šaten vše domů na vyprání, v šatnách proběhne generální úklid. Přejeme všem dětem příjemné prožití prázdnin, popřípadě uzdravení se z chřipkového onemocnění.

15.2. - Sdělení vedoucí tanečního kroužku

Dnes 15. 2. z důvodu nemoci nebude taneční kroužek.

Upozornění pro všechny rodiče.

12. 2.: Od 1. března dochází k úpravě Řádu školy - bod D11 - týkající se používání mobilních telefonů a dalších zařízení. Děti přinesou domů lístek s úpravou, prosíme o podepsání a vrácení zpět. (Formulace viz níže)

Nepatrné úpravy rozvrhů v II. pololetí

V II. pololetí (od 5. února 2018) dochází k mírné úpravě rozvrhů - IV.B, VI. - IX. třídy z důvodu organizace výuky pracovní výchovy. Viz níže.

Placení čaje

Žáci, kteří jsou přihlášeni na čaj o velké přestávce, přinesou do školy 200 Kč - placení čaje - leden - červen 2018. Děkujeme!

Ukončení I. pololetí školního roku

Ve středu 31. ledna končí I. pololetí školního roku, děti přinesou domů výpis z vysvědčení, který si ponechávají. Žáci I. stupně jej obdrží ve 4. vyučovací hodině, poté odchází domů nebo do školní družiny. Žáci II. stupně dostanou výpis v 5. vyučovací hodině. Odpolední vyučování tento den nebude probíhat. V pátek 2. února pak budou jednodenní pololetní prázdniny.

Upozornění pro fotbalisty

Trénink přípravky žáků ve fotbale začíná v úterý 2.1. 2018 v 16.30 hodin. Trénink žáků začíná ve čtvrtek 4. 1. 2018 v 16.30 hodin.

PF 2018

Přejeme všem žákům, rodičům a pracovníkům školy pokojné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, pohody a optimismu!

Rekonstrukce tělocvičny

Rekonstrukce tělocvičny

Děkujeme všem, kteří se podíleli na rekonstrukci naší tělocvičny, především OÚ Radostín nad Oslavou a firmě, která práci prováděla.

Důležité upozornění k třídním schůzkám!

Ve čtvrtek 11. ledna 2018 v 16 hodin proběhne mimořádná plenární schůze SRPŠ, následovat budou třídní schůzky. Zároveň tento den proběhnou volby do školské rady. Bližší informace viz níže.

Vši opět ve škole! 11.12.2017

Opět prosíme rodiče, aby prohlédli dětem hlavy a učinili příslušná opatření!

Divadelní představení "Dvě veselé pohádky"

Zveme všechny rodiče a veřejnost na divadelní představení "Dvě veselé pohádky", které sehrají herci a herečky ze III. - V. třídy v kulturním domě v Radostíně nad Oslavou v sobotu 9. prosince v 16 hodin a v neděli 10. prosince ve 14 hodin.

Plenární schůze SRPŠ a třídní schůzky

Připomínáme rodičům termín třídních schůzek a plenární schůze SRPŠ ve čtvrtek 16. listopadu v 16 hodin ve školní jídelně!

stránka: předchozí 1 2 3 4 další celkem stran 4

© 2010 | www.radostinno.cz | www stránky, optimalizace AUTOGRAPH, Admin-NG