Lyžařský výcvik

Od pondělí 27. února do pátku 3. března jsme uskutečnili lyžařský výcvik. Zúčastnilo se ho 43 našich osmáků a deváťáků, kteří se pod vedením našich učitelů učili buď sjezdovému lyžování nebo snowboardingu.  

Na sjezdovce Harusova kopce v Novém Městě na Moravě jsme měli ideální podmínky, jak z hlediska počasí, tak z hlediska počtu návštěvníků. Vše proběhlo v pořádku a bez úrazů. 

Přikládáme několik žákovských hodnocení kurzu: 

 

Lyžařský kurz mě moc bavil. Ze začátku jsem se bála, že se nenaučím lyžovat a že mě to nebude bavit. Ale už druhý den jsem byla schopná sjet celý kopec. V dalších dnech jsme se zdokonalovali a myslím, že jsme se toho hodně naučili a zažili spoustu zábavy. Chtěla bych všem poděkovat.  

 

Paráda =) 

 

Lyžák byl super. Pan učitel všechno srozumitelně vysvětlil, byl ochotný to několikrát zopakovat.  

 

Na lyžák mám názor kladný. Líbilo se, že jakmile nás učitelé naučili jak správně lyžovat, dali nám dostatek času k samostatnému procvičení. Také se mi líbilo, že pro nás uspořádali poslední den závody. 

 

Na lyžáku se mě moc líbilo. Jsem ráda, že jsem se trochu naučila na snowboardu a určitě v tom budu chtít i nadále pokračovat. Paní učitelka se nám všem věnovala na 100% a šlo vidět, že nás to chtěla naučit. A když jsme udělali něco správně, měla z toho velikou radost. 

 

Děkujeme paní učitelce Hallové a pánům učitelům Klusákovi a Fabíkovi. 


net4

net1


net2

net3