Sportovní turnaje

Měsíc červen se na naší škole nesl ve znamení turnajů a sportování. Nejdříve se uskutečnily florbalové turnaje pro první a druhý stupeň. Vítězové turnajů vyzvaly na souboj all stars tým učitelů. Tudíž třetí turnaj se nesl opět ve florbalovém duchu. Utkaly se zde proti sobě celkem tři týmy. Z 8. třídy, ze 4. třídy a tuto dvojici doplnil právě tým učitelů. Florbalové odpoledne jsme si všichni moc užili. 

O týden později se uskutečnil poslední turnaj tohoto roku. Nastala změna a místo florbalové haly se tělocvična změnila na volejbalové hřiště. Celkem se turnaje zúčastnily 4 týmy. Dva učitelské, další se skládal ze studentů naší školy, kteří bojovali za čest 8. třídy a poslední tým složili absolventi základní školy z minulého školního roku. Turnaj obohatili fanoušci v podobě našich studentů, kteří přišli podpořit své spolužáky. 

Děkujeme všem, kteří se na turnajích podíleli jakýmkoliv způsobem. Organizací, účastí, pomoci při chystání a uklízení tělocvičny. Jsme rádi, že se naše škola může pyšnit takovým sportovním duchem a týmovou spoluprací, bez které by žádný z těchto turnajů nemohl být uskutečněn. 

Foto:

https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/sportovni-turnaje-2024