Aktuálně

stránka: předchozí 1 2 3 4 5 další celkem stran 5

Výsledky soutěží a olympiád

V současné době probíhají okresní kola soutěží a olympiád. Výsledky jednotlivých soutěží najdete v záložce soutěže. Všem soutěžícím, kteří reprezentují naši školu, blahopřejeme a děkujeme. Poděkování zaslouží i vyučující, kteří je na soutěže připravují.

20. ledna: Výskyt vší

Ve škole se objevily vši. Žádáme rodiče, aby prohlédli dětem hlavy a učinili příslušná hygienická opatření. Děkujeme! VIZ Pokyn MŠMT níže

Výkup starého papíru POZASTAVEN!

S platností od 16.1.2020 do odvolání pozastavujeme výkup starého papíru.

Telefony opět v provozu

15.1. - 11.15 - telefony by měly být zprovozněny

Porucha telefonu

15. 1. - Porucha telefonu je stále v řešení. Prosíme rodiče, aby děti omlouvali i odhlašovali z obědů prostřednictvím mailu: zsradostin@seznam.cz, m.pytlikova@email.cz. Děkujeme!

Porucha telefonu

13. 1. - Omlouváme se za poruchu volání, která je na straně poskytovatele a je v řešení. Volajícímu do školy se ozývá vyzváněcí tón, ale u nás je telefon hluchý. Děkujeme za pochopení.

Placení čaje

Prosíme o zaplacení čaje pro žáky, kteří jej odebírají. Částka činí 240 Kč - období leden - červen (6 měsíců, cca 40 Kč/měsíc). Děkujeme

Bruslení o Vánočních prázdninách

Také letos je připraveno bruslení na Zimním stadionu ve Žďáru nad Sázavou

Sdělení rodičům vycházejících žáků

Informace k přijímacímu řízení na SŠ podá výchovná poradkyně rodičům vycházejících žáků ve čtvrtek 9. ledna v 15.30 hodin v učebně IX. třídy - číslo 106. Poté bude následovat třídní schůzka.

Třídní schůzky Spolku rodičů

Po vánočních prázdninách zveme všechny rodiče na třídní schůzky, které se konají ve čtvrtek 9. ledna 2020 v 16 hodin v budově školy.

Krásné Vánoce

Krásné prožití vánočních svátků a v novém roce hodně zdraví, pohody a úspěchů přejí všem našim žákům a jejich rodičům zaměstnanci ZŠ a MŠ Radostín nad Oslavou!

Poděkování firmě Vezeko

Děkujeme firmě Vezeko Velké Meziříčí za renovaci žíněnek v tělocvičně!

Adventní setkání dětí a rodičů I. stupně

Ve čtvrtek 12. 12. v 16 hodin zveme všechny rodiče na předvánoční setkání dětí a rodičů I. stupně v rámci tradiční akce "Celé Česko čte dětem"!

stránka: předchozí 1 2 3 4 5 další celkem stran 5

© 2010 | www.radostinno.cz | www stránky, optimalizace AUTOGRAPH, Admin-NG