Florbalový turnaj

Stejně jako před dvěma týdny naše škola pořádala florbalový turnaj pro kategorii 2. stupně, tak 7. 6. 2024 došla řada i na mladší sportovce. Uskutečnil se florbalový turnaj pro 1. stupeň. I mladší děti a žáci naší školy si mohli vyzkoušet a porovnat své florbalové dovednosti, nasbírat zkušenosti a změřit své síly s ostatními. Turnaj byl rozdělen na dvě skupiny. V té první se proti sobě utkala družstva druhých tříd, které doplnili naši prvňáčci. Třetí tým skupiny obohatilo jediné, ryze holčičí družstvo, poskládané ze 3. - 5. třídy. Druhou kategorii tvořili již zkušenější hráči, protože většina z nich navštěvuje florbalový kroužek. Byla to chlapecká mužstva ze 3., 4. a 5. třídy. Děti nám nabídly hezkou florbalovou podívanou, nechyběla jim bojovnost a radost ze vstřelených gólů. Všichni byli moc šikovní a za své snažení si každý tým vybojoval sladkou odměnu. 

Děkuji žákům z 6. třídy za pomoc při organizaci a všem ostatním za účast. 

Mgr. Renata Hallová, Mgr. Alena Hlaváčová, Jitka Vilišová

Foto:

https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/florbalovy-trunaj-2024-1-stupen