Krabice od bot VI. třída a VIII. A

      S dětmi šestého ročníku jsme se zapojili do třináctého ročníku charitativní akce Krabice od bot. Naše děti společně se svými rodiči připravily několik dárků, kterými chtějí udělat radost dětem bez domova. 

 Mgr. Josef Fabík

krabice-od-botVIII.A:

Nejen v době adventu si mají lidé pomáhat, a proto také letos se žáci ze třídy 8. A zapojili do charitativní akce Krabice od bot, kde přispěli svými dárky pro děti z dětských domovů.

Dále se zapojili svými výrobky (vyrobenými v hodinách výtvarné výchovy) do výstavní akce Tvořivých večerů, která se bude konat ve dnech 8. a 9. 12. v prostorách Kopretiny v Radostíně nad Oslavou. Budeme rádi, když se Vám naše výrobky budou líbit a jejich zakoupením tak přispějete na dobrou věc.

Mgr.  Jana Gabrielová

Tvorive-vecery

Krabice-od-bot