Poslední zvonění IX. tříd
Již tradičně se naše škola loučí s posledními ročníky.
Paní učitelka Slouková deváťákům připomněla, kteří učitelé je během jejich povinné školní docházky provázeli. Pan ředitel na ni navázal, vyzdvihl jejich úspěchy a připojil i několik svých osobních zážitků s oběma třídami. Pan Váša zavzpomínal, že současní deváťáci byli prvními třídami, které v září 2017 jako prvňáčky vítal ve funkci starosty. Hudebním doprovodem a recitací zpestřili celý program paní učitelka Ochranová a žáci 1. stupně.
Po podepsání školní kroniky byly deváťákům předány upomínkové předměty, které jim věnoval Městys Radostín nad Oslavou.
Poté už nezbývalo nic jiného něž projít za zvuku "posledního zvonění" chodbou zaplněnou žáky z celé školy, kteří se s našimi deváťáky přišli rozloučit
Foto: https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/posledni-zvoneni-2026
