Poslední zvonění IX. třídě

    Ve středu 26. června 2024 proběhlo tradiční „Poslední zvonění“ pro IX. třídu. Pro žáky bylo připraveno slavnostní rozloučení, pozdravily je děti z I. stupně, promluvil k nim pan ředitel, pan starosta, paní učitelka Ochranová zahrála a zazpívala píseň složenou jen pro ně. Svým osobitým podáním přispěl k příjemné náladě třídní učitel pan Antonín Klusák.  Každý si pak odnesl dárek věnovaný Městysem Radostín nad Oslavou. Za zvuku školního zvonku provázeli průvod vycházejících žáků nejen všichni mladší spolužáci, ale objevily se i slzičky dojetí. 

    Na závěr jen citace přání pana ředitele:

Co vám popřát do budoucnosti? Hlavně hodně úsilí a píle na zvolených středních školách, neboť bez toho v životě ničeho nedosáhnete. Ale zároveň také i trochu štěstí, protože i to není k zahození. Takže, ať se vám daří!


https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/posledni-zvoneni-devataku-2024