Sportovní turnaje I. + II. stupeň
V uplynulých dvou týdnech proběhla na naší škole série sportovních turnajů pro žáky I. a II. stupně.
První byl florbalový turnaj pro žáky 1. - 5. tříd. Pochvalu si zaslouží zejména druháci, kteří odehráli vyrovnaná utkání i se staršími soupeři a předvedli velmi pěkné výkony. Vítězství nakonec vybojovaly děti ze 4. A třídy.
Následoval volejbalový turnaj II. stupně, kterého se zúčastnily týmy jednotlivých tříd, tým bývalých žáků i tým učitelů. Nakonec si prvenství vybojovali učitelé.
Sérii uzavřel florbalový turnaj II. stupně. O vítězi rozhodly kvalitní výkony deváté třídy, která celý turnaj ovládla.
Děkujeme všem, kteří se turnajů zúčastnili, podíleli se na přípravě a následném úklidu tělocvičny a také fanouškům, kteří vytvořili skvělou sportovní atmosféru.
Foto: https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/florbalovy-turnaj-1-stupen
