Učíme se venku

Naše škola se pro školní rok 2025/2026 přihlásila do programu UČÍME SE VENKU.

Spolu s dalšími 155 školami jsme splnili 120 hodin odučených venku. Ať už šlo o náplň počínaje mateřskou školou, přes družinu, žáky I. a II. stupně.

Učení venku přineslo učitelům i žákům nekonečné množství pomůcek vytvořených samotnou přírodou. Děti byly zvídavé, nadšené z nových pozorování přírodnin, pracovaly víc ve skupinách, hodnotily si vzájemně vytvořené práce. Pobyt venku za jakéhokoliv počasí je pro děti dobrodružstvím a přispívá k jejich vitalitě a dobré náladě.

1782303538_Snimek-obrazovky-2026-06-24-141708















Foto: https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/ucime-se-venku