Ukončení školního roku

    V pátek 28. června proběhlo v tělocvičně školy slavnostní rozloučení s uplynulým školním rokem. Nejdříve nás naladily pěknými písničkami děti z pěveckého kroužku, poté práci všech zhodnotil  pan ředitel, své pozdravy sdělili pan starosta Váša a pan farář Habrovec. Odměněni byli žáci, kteří se účastnili sportovních i naukových soutěží a olympiád. Knižní odměny také převzaly děti, které třídní učitelé vybrali jako nejlepší žáky třídy nejen za studijní výsledky, ale hlavně za přístup, snahu a práci pro třídu. Tradičně se loučili ti nejstarší – deváťáci. Jejich poslední vystoupení ve škole vyvolalo na tvářích posluchačů spoustu úsměvů a posléze i slz dojetí. 

Přejeme vycházejícím žákům, aby se jim v dalším životě dařilo, a všem žákům přejeme příjemné prázdniny plné sluníčka!


Foto:

https://www.rajce.idnes.cz/zsradostinno/album/slavnostni-ukonceni-sk-roku-2024