Obvodní kolo soutěže mladých cyklistů

Dne 19. 5. 2026 se žáci naší školy zúčastnili oblastního kola soutěže mladých cyklistů na dopravním hřišti ve Žďáru nad Sázavou. Obě družstva mladších i starších žáků dokázala své kategorie vyhrát a postoupit do krajského kola v Jihlavě.

Soutěže se zúčastnili:

  1. kategorii – Sára Poulová, Karolína Zejdová, Štěpán Vrtílek, Kryštof Vrtílek
  2. kategorii – Tereza Hallová, Anežka Poulová, Jakub Poul, Marek Zejda

Všem zúčastněným gratulujeme!

1779362981_17793629807321779363004_1779363003745

1779363028_1779363027577

1779363049_1779363048273

1779363083_1779363082140