Aktuálně

stránka: předchozí 1 2 3 4 5 další celkem stran 5

29. 4. - Informace k hodnocení žáků

Škola zpracovává kritéria hodnocení žáků v II. pololetí školního roku na základě Vyhlášky MŠMT z 27. dubna. V každém případě se bude mimo jiné přihlížet i k distanční výuce, kterou naprostá většina žáků plní na velmi dobré úrovni. Žádáme však žáky, aby zpětnou vazbu pro vyučující nepodceňovali a rodiče prosíme o dohled nad splněním úkolů. Se způsobem hodnocení budou žáci i rodiče seznámeni v průběhu měsíce května.

Ošetřovné

Pokud rodiče potřebují ve škole cokoliv vyřídit, mají možnost každý den od 8 - 10 hodin. Popřípadě po telefonické domluvě i v jiný čas.

Velikonoční prázdniny

Přejeme všem našim žákům a jejich rodinám klidné prožití velikonočních svátků. Velice děkujeme rodičům za spolupráci při distanční výuce. Víme, že tento způsob učení je obtížný pro všechny zúčastněné. Doufáme, že společným úsilím se nám podaří tuto náročnou situaci do určité míry zvládnout. Zároveň prosíme žáky či jejich rodiče, kteří doposud neposkytli vyučujícím zpětnou vazbu, aby tak učinili. Děkujeme!

Upozornění k výuce pro žáky i rodiče

Pokud máte problém s otevřením některého souboru v třídních stránkách, kontaktujte e-mailem příslušného vyučujícího. Děkujeme!

Úhrada za ŠD, kroužky, MŠ

Po skončení mimořádné situace - uzavření škol, bude rodičům vrácena poměrná částka za zaplacené úhrady školní družiny, kroužků a mateřské školy.

Informace pro rodiče a žáky

Prosíme žáky i jejich rodiče, aby pravidelně sledovali třídní stránky a pokud možno postupovali podle instrukcí. Děkujeme za pochopení!

Sdělení vedoucí ŠJ

Vedoucí ŠJ sděluje, že od 17. 3. do odvolání se nevaří pro cizí strávníky.

Zrušení pronájmů tělocvičny

Sdělujeme, že z důvodu zavedení karantény na celém území ČR, je do odvolání tělocvična uzavřena.

Upozornění k potvrzování ošetřovného

Dle výkladu MPSV všechny základní školy v Kraji Vysočina v části A. tiskopisu vyplní dobu uzavření základní školy od 16. 3. 2020 do odvolání. V ZŠ Radostín nad Oslavou bude ošetřovné potvrzováno v týdnu od pondělí 16. 3. v době od 8 - 10 hodin.

Žádost obce Radostín nad Oslavou

Prosíme žáky a žákyně II. stupně o pomoc při sázení stromků v obecním lese. Sraz v úterý 17. a ve středu 18. března v 8 hodin před obecním úřadem. Pracovat se bude do 13 hodin. Vezměte si prosím svačinu a pokud možné i motyku na sázení. Děkujeme! starosta obce

stránka: předchozí 1 2 3 4 5 další celkem stran 5

© 2010 | www.radostinno.cz | www stránky, optimalizace AUTOGRAPH, Admin-NG